Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

İDO Avşa Adası-Yenikapı-Bostancı Seferleri 2019

İDO Avşa Adası Seferleri İstanbul Yenikapı ve Bostancı seferleri kış aylarında yapılmamaktadır. İdo Avşa seferleri 12 Nisan 2019’da başlayacaktır.

İDO Avşa Adası-Yenikapı-Bostancı Seferleri Fiyatları

İstanbul’dan yaz aylarında her gün Avşa Adası’na keyifli bir tatil kaçamağı yapmak isteyen İstanbul’lu tatilciler Avşa Adası otelleri arasından tercih yaparak konaklayabilirler. İDO Avşa Adası bilet fiyatları 56 ile 81 TL arasındadır.

Yaz tarifesi ile yaz boyunca Avşa’ya İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan her gün İDO tarafından düzenli seferler yapılmaktadır. https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari adresinden Avşa Adası’ndaki tüm feribot seferleri ile ilgili fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İDO Avşa Adası Seferleri Hakkında

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan Avşa Adası’na gelecek misafirler için İDO büyük önem taşımaktadır. Yaz aylarında hizmet sunan İDO düzenli seferleri ile Avşa Adası’na ulaşım için lokomotif ulaşım yolu konumundadır. Eğer İstanbul’dan Avşa’ya gelmeyi planlıyorsanız önceden bilet almanız durumunda indirimli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.

İDO Avşa Adası Seferleri ne zaman başlamaktadır ?

İDO Avşa seferleri bu yılda bahar aylarının gelmesi ile birlikte 12 Nisanda başlayacaktır.


Avşa Adası İDO Bilet Fiyatları Ne Kadar Tutuyor?

İDO bilet fiyatları  56 ile 81 TL arasında değişmektedir. Önceden bilet aldığınızda Avşa’ya daha ekonomik bir yolculuk sağlarsınız özellikle de kalabalık bir aileye sahipseniz bu bütçeniz için oldukça önemlidir.


İDO Avşa Adası Sefer Saatleri 2018

https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-marmara-adasi-ido-seferleri adresinden güncel seferlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kış aylarında Avşa Adası’na gelmeyi planlıyorsanız Tekirdağ üzerinden Avşa’ya yapılan düzenli seferlerle adaya ulaşım sağlamak mümkündür.10 Mart 2018 30658 okunma
YORUMLAR
Alaattin Yasar 27 Nisan 2018

Yabancı ülke kredi kartı ile dış seferler için bilet alabilirmiyim ?

Cevapla