Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

İDO Avşa Adası-Yenikapı-Bostancı Seferleri 2019

İDO Avşa Adası Seferleri 2019 sezonunda İstanbul Yenikapı ve Bostancı seferleri 12 Nisan 2019’da başlamıştır. İdo avşa bilet fiyatları 2019 sezonunda 60 TL’den başlamaktadır. İstanbul Avşa feribot fiyatları İDO firması tarafından belirlenmektedir. İstanbul Avşa arası 179 km, İDO ile 4 saattir.

İDO Avşa Adası-Yenikapı-Bostancı Seferleri Fiyatları

İstanbul’dan yaz aylarında her gün Avşa Adası’na keyifli bir tatil kaçamağı yapmak isteyen İstanbul’lu tatilciler Avşa Adası otelleri arasından tercih yaparak konaklayabilirler. İDO Avşa Adası bilet fiyatları 60 ile 87 TL arasındadır.

Yaz tarifesi ile yaz boyunca Avşa’ya İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan her gün İDO tarafından düzenli seferler yapılmaktadır. https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-bilet-fiyatlari adresinden Avşa Adası’ndaki tüm feribot seferleri ile ilgili fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İDO Avşa Adası-Yenikapı-Bostancı Sefer Saatleri(Bahar Tarifesi) 2019

  • Yenikapı Avşa : 19:25
  • Avşa Yenikapı : 16:00
  • Avşa Yenikapı : 17:00
  • Avşa Yenikapı : 19:00

İDO Avşa Adası Seferleri Hakkında

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan Avşa Adası’na gelecek misafirler için İDO büyük önem taşımaktadır. Yaz aylarında hizmet sunan İDO düzenli seferleri ile Avşa Adası’na ulaşım için lokomotif ulaşım yolu konumundadır. Eğer İstanbul’dan Avşa’ya gelmeyi planlıyorsanız önceden bilet almanız durumunda indirimli bir yolculuk sağlayabilirsiniz.

İDO Avşa Adası Seferleri ne zaman başlamaktadır ?

İDO Avşa seferleri bu yılda bahar aylarının gelmesi ile birlikte 12 Nisanda başlamıştır.


Avşa Adası İDO Bilet Fiyatları Ne Kadar Tutuyor?

İDO bilet fiyatları  60 ile 87 TL arasında değişmektedir. Önceden bilet aldığınızda Avşa’ya daha ekonomik bir yolculuk sağlarsınız özellikle de kalabalık bir aileye sahipseniz bu bütçeniz için oldukça önemlidir.


İDO Avşa Adası Sefer Saatleri 2019

https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-marmara-adasi-ido-seferleri adresinden güncel seferlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kış aylarında Avşa Adası’na gelmeyi planlıyorsanız Tekirdağ üzerinden Avşa’ya yapılan düzenli seferlerle adaya ulaşım sağlamak mümkündür.13 Nisan 2019 31625 okunma
YORUMLAR
Avatar
Alaattin Yasar 27 Nisan 2018

Yabancı ülke kredi kartı ile dış seferler için bilet alabilirmiyim ?

Cevapla
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.