Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Deniz Mahallesi Nerede? Muhtarı Kim? Nasıl Gidilir?

Avşa Adası Deniz Mahallesi, iskelede sol taraftan başlayarak Tozan – Büyülübağ çizgisinden Atanaş Koyu’na kadar uzanmaktadır. Deniz Mahallesi Muhtarı Huzur Üstün’dür. Deniz Mahallesi’ne İskele soluna doğru ilerleyerek gidilir.

Avşa Adası Deniz Mahallesi Nerede? Muhtarı Kim? Nasıl Gidilir?
DENİZ MAHALLESİ

Avşa Deniz Mahallesi sınırları içinde; Avşa Plajı, Lunapark, Mehmet Uyar Parkı, Yıkık Değirmen, Değirmen Burnu, Heydeler Koyu, Özkan Sitesi, Mavikoy (Ruspa), Piroğlu Tepe, Gürlük Deresi, Gürlük Tepesi, Avşa Marina, Ekinlik Burnu (Kutali), Kamburtarla, Çiftlik Koyu, Aleko Limanı, Çiftlik Mevki, Değirmen Ardı, Avşa Postane, Avşa Belediye Binası, Atanaş Burnu, Aleko Evleri, Kukuma Sırtı, Jandarma Karakolu, Okul, Çamlık Mevki, Merkez Cami, Taşocağı ve Deniz Suyu Arıtma Tesisi gibi yerler bulunmaktadır.

Avşa Adası, Marmara, Balıkesir

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu