Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Kargo Firmaları Hangi Gün Geliyor?

Eğer Avşa Adası’na bir ürün sipariş ettiyseniz ve kargonuz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, kargo şirketlerinin iletişim bilgilerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Firmaları Hangi Gün Geliyor?

Avşa Adası’nda hizmet veren 6 adet kargo şirketi bulunmaktadır. Tatil süresince internet üzerinden alışveriş yaptıysanız, kargolarınızı bu beş firmadan biri aracılığıyla alabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Şirketleri İletişim Bilgileri:

  • MNG Kargo Erdek Şubesi: (0266) 845 60 90
  • Sürat Kargo Erdek Şubesi: (0266) 714 86 26
  • Aras Kargo Erdek Şubesi: (0549) 776 79 64
  • PTT Kargo Avşa Şubesi: (0266) 896 14 52
  • Yurtiçi Kargo Erdek Şubesi: (0266) 835 16 16
  • Sendeo Avşa Gelal Noktası : (0266) 896 15 44

Avşa Adası’na Kargolar Ne Zaman Geliyor?

Kargolar, araçlarıyla her perşembe günü sabah Gestaş arabalı feribotu ile Avşa Adası’na gelmektedir. Saat 16:00’a kadar Avşa pazar yerinde dağıtım yapmaktadır. Daha sonra tekrar Gestaş feribotu ile Erdek’e dönmektedir. Tüm kargo araçları perşembe günleri gelmektedir.

Kargo araçları gemiden inerek Avşa pazar yerine gitmektedir. Dağıtım pazar yerinde gerçekleşmektedir.

Avşa Adası’nda Kargolar Kapıda Teslim Ediliyor Mu?

Eğer internet üzerinden alışveriş yapıp Avşa Adası’na bir kargo alacaksanız, perşembe yada cuma günü kargo araçlarının dağıtım yaptığı pazar yerine giderek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir. Avşa Adası’nda hizmet veren kargoların kapıda teslim seçeneği bulunmamaktadır.

Avşa Adası Kargoları Saat Kaçla Kaç Arası Çalışıyor?

Haftada bir kez perşembe veya cuma günleri Avşa Adası’na gelen kargo araçları, saat 12:45 – 16:00 arasında dağıtım yapmaktadır.

Avşa Adası’nda Hangi Kargo Şirketleri Var?

Avşa Adası’na Türkiye genelinde popüler olan Aras, MNG, Yurtiçi, PTT, Sürat kargo araçları gelerek dağıtım yapmaktadır. Ayrıca Sendeo kargo şirketinin gel al noktası bulunmaktadır.

Avşa Adası’na Teslimat Yapmayan Kargo Şirketleri?

UPS, Horoz Kargo, Hepsijet, Trendyol Ekspres, Kolaj Gelsin ve MNG Kargo Avşa’ya teslimat yapmamaktadır. Teslim yerleri Erdek’tir.

Avşa Adası’nda Kargomu Nereden Teslim Alabilirim?

Kargo araçları perşembe günleri Avşa pazar yerine gelerek dağıtım yapmaktadır. Pazar yerine giderek kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Avşa Adası, Marmara, Balıkesir

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu