Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Avşa Adası Pazarı Hangi Gün ve Nerede Kurulur?

Avşa Adası Pazarı her salı günü Avşa merkezde kurulmaktadır. Pazarda aradığınız birçok ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca pazartesi günleri Avşa'ya 5 dakika araç mesafesindeki Yiğitler Köyü'nde de pazar kurulmaktadır.

Avşa Pazarında Neler Vardır?

Pazarda düzenli olarak yer alan tezgahtarlar, talep ettiğiniz ürünleri bir sonraki hafta teslim etme konusunda standart bir uygulamaya sahiptir.

Avşa Pazarı Nerededir?

Avşa Adası Pazarı, adanın merkezinde yer almaktadır ve tezgahlar bu bölge dışında kurulmamaktadır. Pazar yerine Avşa Adası iskelesinden ilerleyerek ana caddeye ulaşabilir ve sola dönerek yaklaşık 50 metre ilerledikten sonra sol tarafta BİM market, sağ tarafta ise Avşa Adası Pazarı‘nı bulabilirsiniz.

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu