Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Avşa Adası Veteriner Kliniği

Avşa Adası Veteriner Kliniği ihtiyaçlarınızda taleplerinize Belediyenin hayvan barınağındaki veteriner hekimler cevap vermektedir. Avşa Adası Hayvan Barınağı 2023 yılında yenilenmiş olup sağlıklı koşullarda evcil hayvanlar tedavi görmekte ve burada korunan canlılar bakım görmektedir. Ayrıca Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Vetbüs aracı ayda bir kez Avşa Adası’na gelip mobil olarak hizmet vermektedir.

Avşa’da Özel Veteriner Kliniği Var Mı?

Avşa Adası’nda özel veteriner kliniği maalesef yoktur. Eğer evcil hayvanlarınıza aşı gerekirse Marmara Adalar Belediyesi Avşa Hayvan Barınağı’na götürebilirsiniz.

Avşa Adası Gemisine Kedi ve Köpek Alınıyor Mu?

Avşa Adası‘na gelirken Tekirdağ ve Erdek arabalı feribotlarına özel kutusunda olması şartı ile kabul edilmektedir. İstanbul’dan İdo ile gelecekseniz İDO firması sadece dışarıdaki alanda kutusunda kedi köpek kabul etmektedir. Yolcu salonuna kedi köpek ve diğer evcil hayvanlar alınmamaktadır.

Avşa’da Pet Shop Mağazası Var Mı?

Avşa’da PET SHOP yoktur. En yakın pet shop mağazası Erdek’tedir. İnternetten pet shop malzemeleri alabilirsiniz. Migros mağazasında yaz aylarında çeşitli pet shop ürünleri de satılmaktadır.

Evcil Hayvanlara Kedi, Köpek Maması Nereden Alınır?

Avşa’da kedi, köpek mamasını Migros, Bim, A101, Şok Market’ten alabilirsiniz.

Misafir Puanı
[ 2 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu