Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Avşa Adası’nda Hızlı İnternet Kaç MBPS?

Avşa Adası'nda mevcut internet hızı 8-16 mbps arasındadır. Ancak, Adada genelinde gerçekleştirilen fiber optik altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, bölgedeki internet hızının 100 mbps'e kadar çıkması planlanmaktadır.

Avşa Adası’nda İnternet Hızı Kaç MB?

Avşa Adası‘nda internet hızı, ADSL hizmeti verilen bölgelerde 8-16 mbps aralığında, fiber bölgelerde ise 25 mbps olarak sağlanmaktadır. Sizin bölgenizde ADSL veya fiber internet hizmeti olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki uygun servis sağlayıcılardan bilgi alabilirsiniz. Ada genelinde yapılan altyapı iyileştirmeleri sonucunda, internet hızının bölgeye göre 10 kat artması beklenmektedir. Turkcell Superbox ile sağlanan internet iletişim hızı ise cep telefonunun çekim hızına bağlıdır. Biz Superbox internetini kullanıyoruz ve hızımız 25 mbps’i geçmiyor.

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu