Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası’nda Kamu Misafirhanesi

Avşa Adası Kamu Misafirhaneleri; Hemen hemen her kesimden insanın rahatlıkla konaklamak istediği konaklama türünden biride misafirhanelerdir. Geçici olarak bir barınma türü olan misafirhaneler hem özel hemde kamu şeklinde olabilmektedir.

Hemen hemen her kesimden insanın rahatlıkla konaklamak istediği konaklama türünden biride misafirhanelerdir. Geçici olarak bir barınma türü olan misafirhaneler hem özel hem de kamu şeklinde olabilmektedir.

Misafirhaneler genellikle devlet kurumları tarafından, kurumun kendi personelleri ve ailesi için barınma ihtiyacına çözüm olarak sunulmaktadır.

Misafirhanelerde ücret tarifesi olarak genellikle cüzi bir ücret karşılığında konaklana bilinmektedir.

Not: Dsi Misafirhanesi Fiyatları  konusundan güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Devlet kamu misafirhanelerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Dsi Misafirhanesi
  • Polisevi
  • Öğretmenevi
  • Karayolları Konukevi
  • Meteoroloji Misafirhanesi
  • Maliye Misafirhanesi
  • Tcdd Misafirhanesi

Yukarıda sıralanan kamu misafirhaneleri Türkiye genelinde sıklıkla tercih edilen hemen hemen her kesimden insanın rağbet gösterdiği misafirhanelerden olmaktadır. Kamu Misafirhanelerinden konaklama imkânı bulunurken aynı zamanda, güvenilir ve kamu güvencesinde bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Kamu Misafirhanelerinde Çok cüzi ücretlere konaklama fırsatı bulunurken Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulunan bu misafirhanelerde çok ama çok cüzi ücret karşılığında konaklama imkânı sunulmaktadır.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Konaklayabilir;

Kamu misafirhanelerinde yeni çıkan resmî gazetedeki yönetmeli gereği sivil vatandaşlarında artık konaklamalarına fırsat sunulmaktadır. Nitekim sivil vatandaş konaklama fiyatı ile kamu personeli konaklama fiyatı farklılık göstermektedir.  Dsimisafirhanesi.com

Kamu Kampları Başvuru Tarihleri Ne Zaman,

Kamu misafirhanelerinden ziyade aynı zamanda kamu kamplarıda bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en bilineni dsi gümüldür kampı olmaktadır. Kamp başvuruları genellikle şubat mart nisan aylarında alınmaktadır. Her Kamu kurumunun kamp başvuru tarihleri farklılık göstermektedir.

Avşa Adası’ndaki Kamu Misafirhaneleri?

Avşa Adası’nda öğretmen evi, emekli kampı, polis evi, ordu evi, askeri kamp, harita kampı, DSİ kampı, polis kampı gibi devletin daha uyguna tatil imkanı sunduğu bir tesis maalesef bulunmamaktadır.

Misafir Puanı
[ 2 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu