Avşa Adası Otelleri

Cane Motel

0532 393 17 15

Avşa Adası merkezde Sağlık Ocağı karşısında denize 100 metre yürüme mesafesinde olan Cane Motel, Avşa Adası’nda apart otel konseptinde aile moteli olup temizliği ve konforu ile bu yazda Avşa Adası tatilinizde apart seçiminde tercihiniz olmaya hazırdır.

Cane Motel Oda Özellikleri

Cane Motel’in Aile sıcaklığındaki işletmecileri sizleri evinizde ağırlayabilmek adına ellerinden gelen hizmeti sunmak için çalışmaktadırlar. Cane Motel’in odalarında standart olarak klima, TV, sıcak su, araç gereçli mutfak, buzdolabı ve bankonlarında masa sandalyeleri mevcuttur.

Cane Motel Konumu

Avşa Adası iskelesine ve koylara giden minibüslere 3 dk yürüme mesafesinde olan Cane Motel, barlar sokağına 5, discolar mevkiine ise 10 dk. yürüyüş mesafesindedir.

Cane Motel Fiyatları

Cane Motel uygun fiyatları ve önce temizlik prensibi ile Avşa Adası’nda aradığınız temiz pansiyon hizmetini alabileceğiniz tesisler arasındadır.

Misafir Puanı
[ 5 / 3.6]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu