Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Erdek Ocaklar Tatil Köyü : Avşa’ya Yakın Gezilecek Yerler

Erdek Ocaklar tatil köyü Kapıdağ'da bulunan ve tatilciler tarafından oldukça tercih edilen Avşa Adası karşısında kalan Erdek'e bağlı bir beldedir. Yılın dört ayı dolu dolu yaz mevsiminin, berrak denizinin ve altınkum kumsalının tadını çıkartabileceğiniz Erdek Ocaklar konum itibari ile de birçok yere yakındır.

Bursa’ya 1,5 saat, İstanbul’a 3 saat, Çanakkale’ye 3 Saat Balıkesir’e 1,5 saat mesafededir. Marmara Denizi’nin en temiz bölgelerinden birisi Kapıdağ koyları sit alanı olarak belirlendiği için yakın mesafelerde hiçbir sanayi kuruluşu bulunmamaktadır.

Erdek Ocaklar’a geldiğinizde çok farklı konaklama seçenekleri ile dilediğiniz tesiste gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. Apart, Erdek Ocaklar Pansiyon, Villa, Havuzlu Erdek otelleri seçenekleri bulunan şehrimizde tesislerin bir çoğu yer sahipleri tarafından işletilmektedir. Erdek Ocaklar Uygun apart fiyatları ile sizleri tatile beklemektedir.

Erdek Ocaklar Tatilinizde Neler Yapılır?

Peki tatile geldik Deniz, Kum, Güneş tamam ama başka ne yapabiliriz? Ocaklar’da deniz faslı bittikten, akşam yemeklerinizi denize nazır balkonlarınızda yedikten sonra ister kordon boyunda yürüyüş yapabilir, çekirdek, dondurma alabilirsiniz, İsterseniz kumsal da arkadaşlarınız ile birlikte ateş yakarak güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Ayrıca Ocaklar’da birçok eğlence mekanı, köpük partileri yapabileceğiniz diskolar, barlar da bulunmaktadır. Bir çok otelin roof barlarında da akşamları eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Erdek Ocaklar Tatil Köyü Erdek Ocaklar Tatil Köyü Erdek Ocaklar Tatil Köyü Erdek Ocaklar Tatil Köyü Erdek Ocaklar Tatil Köyü Erdek Ocaklar Tatil Köyü

DRONE ÇEKİMİ FOTOĞRAFLAR : DENİZ ÇALIŞKAN

Misafir Puanı
[ 5 / 4.8]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu