Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Erdek Ocaklar Tatil Köyü

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Erdek Ocaklar tatil köyü Kapıdağ’da bulunan ve tatilciler tarafından oldukça tercih edilen Avşa Adası karşısında kalan Erdek’e bağlı bir beldedir. Yılın dört ayı dolu dolu yaz mevsiminin, berrak denizinin ve altınkum kumsalının tadını çıkartabileceğiniz Erdek Ocaklar konum itibari ile de birçok yere yakındır.

Bursa’ya 1,5 saat, İstanbul’a 3 saat, Çanakkale’ye 3 Saat Balıkesir’e 1,5 saat mesafededir. Marmara Denizi’nin en temiz bölgelerinden birisi Kapıdağ koyları sit alanı olarak belirlendiği için yakın mesafelerde hiçbir sanayi kuruluşu bulunmamaktadır.

Erdek Ocaklar’a geldiğinizde çok farklı konaklama seçenekleri ile dilediğiniz tesiste gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. Apart, Erdek Ocaklar Pansiyon, Villa, Havuzlu Otel seçenekleri bulunan şehrimizde tesislerin bir çoğu yer sahipleri tarafından işletilmektedir. Erdek Ocaklar Uygun apart fiyatları ile sizleri tatile beklemektedir.

Erdek Ocaklar Tatilinizde Neler Yapılır?

Peki tatile geldik Deniz, Kum, Güneş tamam ama başka ne yapabiliriz? Ocaklar’da deniz faslı bittikten, akşam yemeklerinizi denize nazır balkonlarınızda yedikten sonra ister kordon boyunda yürüyüş yapabilir, çekirdek, dondurma alabilirsiniz, İsterseniz kumsal da arkadaşlarınız ile birlikte ateş yakarak güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Ayrıca Ocaklar’da birçok eğlence mekanı, köpük partileri yapabileceğiniz diskolar, barlar da bulunmaktadır. Bir çok otelin roof barlarında da akşamları eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

2022 yılında pandeminin son bulması ile birlikte siz değerli tatilcilerimizi Kapıdağ’ın en güzel koylarından olan Ocaklar’da tatile bekliyoruz. Detaylı Bilgi için Ocaklar Otelleri https://www.ocaklartatil.com/ internet sitesi üzerinden dilediğiniz oteli inceleyip, arayabilir ve komisyonsuz bir şekilde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

8 Ağustos 2022 1139
erdek-ocaklar
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.