Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

İstanbul Avşa arası kaç saat sürer?

Avşa Adası İstanbul arası İDO Deniz Otobüsleri ile Yenikapı'dan 3 saat 45 dakika sürmektedir. İstanbul Bostancı'dan ise Avşa'ya yolculuk süresi 3 saat 15 dakikadır. İdo seferleri Avşa Adası'na arabasız olarak sadece yolcular ile yapılmaktadır.

İstanbul Avşa arası kaç saat sürer?

Avşa Adası İdo ile Kaç Saat?

Avşa Adası’na İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) ile seyahat etmek, İstanbul Yenikapı veya Bostancı iskelesinden yapılabilir. İstanbul’dan Avşa Adası’na İDO ile 3,5 saatlik bir yolculuk süresi bulunmaktadır.

İstanbul Yenikapı İskelesi’nden Avşa Adası’na İDO seferleri yaz aylarında haftanın her günü düzenlenmektedir. Sefer saatleri, sezon ve haftanın gününe göre değişiklik gösterebilmektedir. Bostancı İskelesi’nden de Yenikapı’dan 45 dakika önce seferler yapılmaktadır.

Yolculuk süresi, hava koşulları, deniz trafiği ve İDO’nun programına göre değişebilir. Bu nedenle seyahat öncesi sefer saatlerini ve güncel durumu kontrol etmek önemlidir.

Kış aylarında Yenikapı veya Bostancı üzerinden İDO hızlı feribotunu kullanıp BANDIRMA’ya gelerek buradan Erdek üzerinden Avşa Adası’na geçebilirsiniz.

Bakınız Avşa Adası ido bilet saatleri ve fiyatları.

GÜNCEL AVŞA İDO YENİKAPI BOSTANCI SEFER SAATLERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul-Tekirdağ bağlantılı yapılan yolculuklarda ise Avşa‘ya ulaşım İstanbul’da oturduğu semte bağlık olarak 4-5 saati bulmaktadır.

GÜNCEL TEKİRDAĞ AVŞA SEFER SAATLERİ İÇİN TIKLAYIN

Avşa Adası İstanbul arası kaç saat?

Misafir Puanı
[ 1 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu