Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri (Avşa)

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

İstanbul’a yakın tatil yerleri denince ilk akla gelen Avşa Adası İstanbul’lu tatilcilerin yaz aylarında İstanbul’un kalabalılığı ve gürültüsünden uzaklaştığı yerlerdendir. Avşa Adası, İstanbul’a yakınlığı sebebi ile ucuz pansiyon fiyatları,renkli gece hayatı, gelenlerin, görenlerin vazgeçemediği, tekrar tekrar gitmek istediği bir yer haline gelmiştir. Avşaİstanbul’a İDO ile 3 saat mesafede muhteşem bir tatil yeridir.


İstanbullu Tatilcilerin Uğrak Noktası AVŞA ADASI

Yaz tatilleri, balayı, bayram tatillerinde mutlaka görmeniz gereken bu tatil yerinde çok uygun konaklama imkanlarından faydalanabilir, keyifli günler geçirebilirsiniz. Ada’da yapılan olan yat gezilerine, tekne turlarına katılabilir, adayı her açıdan görme imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle konaklama şirketleri tarafından sunulan bu hizmet, özel tekne veya yat sahiplerince de yerine getirilmektedir. Konaklama yaptığınız yer size bu imkanı sunmuyorsa bile, kişisel tercihinizle başka bir tekne turuna katılabilirsiniz. Daha adaya ulaşırken havanın değiştiğini, görsel güzelliklerin oluşmaya başladığını görecek, adeta büyüleneceksiniz.


İstanbul’a yakın tatil köyü Avşa’ya Yakın Çevre İller

Avşa Adası sadece İstanbul’a değil çevre iller Balıkesir, Bursa, Eskişehir ve Tekirdağ‘a da yakınlığı ile sizlere Marmara Bölgesinde Ege havasını yaşatan tatil beldesidir. Ülkemizden ve dış ülkelerden binlerce insan, turlarla veya şahsi olarak adaya ziyaretler düzenlemekte, adanın keyfini yaşamaya gelmektedir. İstanbul’da yaşayan bireylerin, yanı başlarında olan bu güzellikten ilk olarak faydalanması gerekir. İstanbul’a yakın tatil yeri Avşa‘yı bu yaz tatil planlarınıza mutlaka eklemelisiniz.

Avşa Adası hakkında detaylı bilgilere https://avsa.bandirma.com.tr/istanbula-yakin-tatil-yerleri-avsa-adasi adresinden ulaşabilirsiniz


9 Ağustos 2022 1793
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.