Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Kadınlar Plajı

Avşa Adası kadınlar plajı sadece bayanların giriş yapabildiği bir plajdır. Avşa‘da sıkıcı ve stabil geçen hayatından sıkılan kişiler, büyük şehirlerin bunaltıcı kalabalığından uzaklaşmak isteyenler ve bütçesini de düşünenler için harika bir tatil beldesidir. Avşa Adası, neredeyse her ailenin aradığı şartlarda en iyi tatil yapılabilecek olan ve her ailenin kültürel, dini gibi konularda uygun tatil köyleri bulabileceği tatil yeridir. Alkollü eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenler veya İslami şartlara uygun şekilde tatilini yerine getirmek isteyenler için hazırlanmış olan birçok tatil köyü bulunmaktadır.

bahar aqua resort

AVŞA ADASI KADINLAR PLAJINA YAKIN APARTLAR İÇİN TIKLAYIN!

AVŞA ADASI KADINLAR PLAJI

Muhafazakâr aileler için Avşa Adası

Avşa Adası içerisinde İslami otellerin bulunmaması birçok aile için dezavantaj olarak gözükse de, şehir dışına ve kalabalığa uzak olan köylerde kiralık evler veya villalar bulunmaktadır. Bu villaları kiralayarak aileler sevdikleri ile istedikleri şekilde tatilini yapabilirler.

Kadınlar Plajı (Yiğitler Köyü)

Avşa Adası’nın doğu bölümünde kalan Yiğitler Köyü içerisinde kadınlar plajı bulunmaktadır. Halk tarafından sadece kadınlara özel olarak ayrılan kesim olarak benimsenmiştir. Tesettürlü birçok bayanı Yiğitler Köyü Kadın Plajında görebilirsiniz. Avşa Adası Kadınlar Plajı halka ücretsiz olarak açıktır, girişinde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.Aynı zamanda tatilini ailesi ile geçirenler Yiğitler Köyü’nden kiralık tekneleri kullanabilir ve etrafta ki eşsiz manzaraların keyfini çıkarabilirler. Aynı zamanda çocuklar içinde en uygun plajlardan bir tanesidir. Suyunun temiz olması ve derinliğin diğer kesimlere göre daha az olmasından dolayı çocuklu aileler Yiğitler Köyü’nü tercih etmektedir.

ALTINKUM PLAJI

Altınkum Plajı

Sadece Yiğitler plajında değil, Altınkum Sahilinde de tesettürlü olarak denize girilebilmektedir. Avşa Adası’nda bulunan tatilciler ve yaşayanları her görüşe açık olduğundan dolayı her kesimin rahatlıkla tatil yapabileceği güzide tatil mekânlarından bir tanesidir. Altınkum Sahili de çocuklu aileler tarafından tercih edilen diğer bir plajdır. Burada da istediğiniz gibi denize girebilir ve zamanınızı geçirebilirsiniz.Her iki plajında etrafında yiyecek ve içecek yerleri oldukça fazladır. Dilediğinizde denizden çıkıp yemek yiyebilir veya manzarası bol olan bu yerde sevdikleriniz ile çay veya kahvenizi yudumlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden Avşa ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.15 Mayıs 2020 7487
YORUMLAR
Avatar
Elif şahin 28 Haziran 2018

Merhaba Yiğitler köyündeki kadınlar plajı hakkında bilgi verir misiniz denizi berrak mıdır? Kum veya taşlık bir plaj mi yosun varmıdır? Bilgilendirirseniz seviniriZ

Cevapla
  Avsaisland.com
  Avsaisland.com 30 Haziran 2018

  Merhaba gayet temiz bir yer Avşa’da pek taşlık plaj bulmaznız imkansız gibi

  Cevapla
Avatar
Gülcan savaşman 19 Ağustos 2020

Kadınlar plajında dışarıdan erkek satıcı veya içeride erkek olurmu acaba

Cevapla
  Avsaisland.com
  Avsaisland.com 20 Ağustos 2020

  Merhaba Avşa adası kadınlar plajına sadece bayanlar girebilmektedir.

  Cevapla
Avatar
Sude akar 3 Nisan 2021

Kadınlar plaji dışarıdan görünebilir bi yer mi tesettürlü hanımlar mayo ile girebilir mi

Cevapla
  Avsaisland.com
  Avsaisland.com 10 Nisan 2021

  Merhaba Avşa Adası kadınlar plajı dışarıdan görülebilecek konumda değildir. Üzüm bağlarının arasından 500 metreden fazla yürünüp gidiliyor. Tesettürlü muhafazakar siz hanımlar için idealdir.İstediğiniz gibi denize girebilirsiniz.

  Cevapla
Avatar
SAFİYE Bilişik 6 Haziran 2021

Merhaba bu sene kadınlar plajı deniz nasıl kirlilik varmı.
Kadınlar plaja giden araç varmı tepenin altında deniliyor direk aşağı özel aracımızla inebiliyormuyuz.

Cevapla
  Avsaisland.com
  Avsaisland.com 6 Haziran 2021

  Merhaba Safiye Hanım Üzüm bağları arasından kadınlar plajına sadece yürüyerek kadınlar iniyor. Bu bölge merak etmeyin erkek olmuyor.

  Cevapla
Avatar
Serpil ertunç 19 Haziran 2021

Merhaba yigitler kadinlar plajında bu sene deniz salyası var mı ?

Cevapla
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.