Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Karadut Plajı Koyu

Misafir Puanı
[ 0 / 0]
ÇOK İNCİR PLAJI (KARADUT)

ÇOK İNCİR PLAJI (KARADUT)

Avşa Adası Karadut Plajı; plaj boyunca birden fazla koya sahiptir. Kendi içerisinde farklı isimlere sahip olan koylar yan yana Çok İncir Plajı, Çilek Koyu ve Karadut koyu olarak sıralanabilir.

ÇOK İNCİR PLAJI (KARADUT)

Avşa’da En Popüler 3 Koy’dan Birisi!

Avşa Adası’nın en popüler 3 koyundan birisi olarak sevilen Karadut ismini de plajdaki dev karadut ağacından almaktadır.

ÇİLEK KOYU(KARADUT)

ÇİLEK KOYU(KARADUT)

Koy Boyunca Hizmet Veren Mekanlar

Karadut Koyu’nda 2 farklı işletme sizlere hizmet sunmaktadır. 2 farklı kır bahçesi restaurant yaz aylarında yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Fiyatları piyasadaki gibidir.

Plaja Giriş Ücretli Mi?

Yukarıda bahsettiğimiz 2 mekanın şemsiye ve şezlongları ücretlidir. Plaja giriş ücretsizdir. Halk plajı olarak kullanılan alanlara sizde plaj ürünlerinizi getirebilirsiniz.

Avşa Merkezden Plaja Ulaşım

Üzüm heykeli karşısındaki taksi veya minibüsler ile Karadut plajına gidebilirsiniz. Kendi aracınız ile de gidebilirsiniz ancak yoğun zamanlarda otopark yeri bulmak kolay olmayabiliyor.

Plaj Çevresinde Konaklama Yerleri Önerileri

Yiğitler Köyü pansiyonları Karadut plajını seven tatilciler tarafından tercih noktası olmaktadır. Bölgedeki önerdiğimiz pansiyonlar; Melis Apart, Erdoğan Apart, Alya Apart, Ok Apart, Sevim Apart, Batu Suit, Gönülver Apart, Oya Apart’tır. Avşa’da Karadut Koyuna yakın oteller ise Lavinia, Mavi Marmara, Bahar Aqua Resort ve Afissia Garden‘dır. Tesis sıralamaları yakınlığa göredir.

17 Ekim 2022 289
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.