Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası’na Nasıl Gidilir? Ulaşım Rehberi

Avşa Adası’na Gidiş için İstanbul Yenikapı, Bostancılar ve Avcılar’dan İdo, Tekirdağ ve Erdek’ten arabalı feribotlar kullanılır. İstanbul, Tekirdağ, Silivri ve Bursa’dan Avşa Adası’na ulaşım rehberi Avsaisland.com’da!

Eğlence Dolu Tatilin merkezi Avşa Adası’na Nasıl Gidilir?

Her yaş grubunun severek geldiği Avşa Adası’na gitmek için çok büyük masraflara girmenize gerek yoktur. Yol masraflarının az tutacağı adaya ulaştıktan sonra gönlünüzce tatil yaparak huzur bulabileceğiniz Avşa’da yemek yiyebilmeniz için birçok restoranda bulunmakta plaj boyunca soğuk içecek, fast food gıdalar alabileceğiniz kafeler yer almaktadır. Avşa’ ya gelen her insan mutlaka kumpirinin tadına bakmalı ve birbirinden güzel balık restoranlarında balığını yerken denizi seyretmelidir. Peki, karar verdiniz ve gideceksiniz, nasıl gideceğinizi İstanbul’dan Avşa Adası’na nasıl gidilir diye araştırıyorsanız işte cevabı…

GÜNCEL AVŞA FERİBOT SEFERLERİ 2019


İstanbul’dan Avşa Adası’na Ulaşım

  • İstanbul’a deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakika uzaklıkta olup, belli saat aralıklarında İDO tarafından seferler düzenlenmektedir.
  • Yaz sezonunda İstanbul’dan her gün deniz otobüsü seferleri yapılmakta olup, hafta sonları da ek seferler de yer konmaktadır. Bostancı, Yenikapı ve Avcılardan her gün kalkan deniz otobüslerini ada’ya sefer yapabilmek için kullanabilirsiniz.
  • Tekirdağ – Avşa seferi ile 3,5 saatte adaya varılır. Sefer saatlerine bu adresten bakabilirsiniz.
  • https://avsa.bandirma.com.tr/avsa-adasi-ulasim adresinde İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten Avşa’ya ulaşım konusunda detaylı olarak anlatım yapılmıştır.Bursa’dan Avşa Adası’na Ulaşım

Eğer Bursa’da yada Bursa’ya yakın illerde oturuyorsanız Avşa Adası’na gitmek çok kolaydır. Bursa-Bandırma karayolu üzerinden Erdek’e gelip buradan yaz-kış Avşa merkeze giden Gestaş ve Adalar 1 arabalı vapur gemilerini kullanabilirsiniz. Yaz aylarında Marmara Roro gemileri de Avşa Adası ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Ulaşım

Yaz aylarında günde 10’dan fazla sefer düzenleyen Tekirdağ-Avşa feribot arabalı vapur gemileri Tekirdağ Akport Limanı’ndan kalkmaktadırlar. Tekirdağ Avşa gemileri; Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz, Adalar 1 ve Marmara Roro gemileridir.

AVŞA ADASI DENİZİ NASIL ?

13 Nisan 2019 5126 okunma
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.