Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası’nda Ne Yenir?

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa’ya tatil için geldiğinizde Avşa Adası’nda Ne Yenir? sorusunun geldiğini gördük. Bugünkü yazımız da bizde sizlere Avşa’ya geldiğinizde yapmanız gereken aktiviteler haricinde yemek konusunda önerilerimizi paylaşacağız. İşte sizlere önerilerimiz
Öneriyoruz
Antepli Neco Dayı’nın Yeri-Meşhur Antep Mutfağı
Rezervasyon ve Paket Servis Telefon +905367037227
Ada kendine has yemek kültürünü barındırmak ile birlikte, özellik ile şarapları sayesinde ön plana çıkmaktadır. Tatilciler Avşa Adası ziyaretlerinde mutlaka ada karası isimli üzümden yapılan şarabı tatmalıdırlar. Coğrafi yapısı nedeni ile yemek kültüründe deniz ürünleri ön plana çıkmaktadır.

Adadan ayrılır iken, hediye almak isteyenler özellik ile Bortaçina şarabı, Kardeşler şarabı, Büyülü Bağ şarabı ve Sezer şarabı satın alabilirler.

Deniz ürünlerinin muhteşem lezzetlerine varmak deniz üzerinde kumsallarda bulunan restaurantlar sayesinde mümkün hale gelmektedir.

Enfes bir yemeğin ardından barlara gidebilir ve bu şaraplardan tadarak günü keyifli bir şekilde ada üzerinde bulunan pansiyonlarda ya da otellerde dinlenerek sonlandırabilirsiniz.

AYANYAPOLİS AVŞA ÇINAR KOYU

Avşa’daki seçkin mekanlar arasında Ayanyapolis ilk sırada yer alır.. Çünkü kendinizi Ayanyapolis’te Avşa’da değil Bodrum’da gibi hissedersiniz. Her bütçeye uygun zengin menüsü, elit ortamı, kartlı girişi ve yüksek hizmet kalitesi ile Ayanya beach Ada turizmine yeni bir ivme kazandırmıştır. Gündüz 11’den akşam 19’a kadar beach, akşam 20:00 – 24:00 saatlerinde arasında meyhane konsepti ile hizmet sunan Ayanya Avşa Çınar Koyu‘nda sizleri bekleyen seçkin mekanlar arasındadır.

17 Ekim 2022 4575
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.