Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Avşa Adası’nda Yaz Kış Açık Oteller

Avşa Adası yaz tatilinizin vazgeçilmez rotası olmak ile birlikte kış ve bahar ayları döneminde de kafa dinlemek ve hafta sonu kaçamakları yaparak kendinizi şımartmanız için harika bir konuma sahiptir.

İstanbul, Tekirdağ ve Bursa gibi metropol şehirlere yakınlığı ve tek araç ile ulaşım kolaylığı ile Avşa Adası; bahar ve kış aylarında da açık otelleri ile hizmetinizdedir. Kış aylarında Avşa’ya İstanbul’dan ulaşım Tekirdağ üzerinden sürmektedir. Bursa üzerinden gelecek misafirler ise önce Erdek merkeze gelip iskeleden Erdek Gestaş hattını kullanabilirler.

Avşa Adası’nda Kışın Açık OtellerNehir Deluxe Otel

NEHİR DELUXE OTEL – AVŞA

Rezervasyon :  0536 373 4291
Ekstra Özellikleri  : Balayı için uygun
Sezonu : Yaz-Kış
Balayı : Uygun
Pansiyon : Sabah Kahvaltısı

Temel Motel

Rezervasyon : 0542 829 07 70
Müşteri Memnuniyeti : Yüksek
Hizmet – Fiyat Oranı : İyi
Balayı :  Uygun
Sezonu : Yaz-Kış

Özgür Motel

ÖZGÜR MOTEL

Rezervasyon : 0535 558 55 04

Müşteri Memnuniyeti : Yüksek
Hizmet – Fiyat Oranı : İyi
Balayı :  Uygun
Sezonu : Yaz-Kış

Kışın Avşa’da Ne Yapılır?

Kış aylarında Avşa Adası’nda aslında yapacak pek bir aktivite yoktur. Ancak kendi aktivitelerinizi kendiniz yaratabilirsiniz. Mesela mangal yakıp doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.. Yada iskelede balık tutabilirsiniz. Havanın güzel olduğu günlerde ise tekne kiralayıp koyları gezmenizi de tavsiye ederiz…

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu