Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

Bekârlığa Veda Partisi Mekanları Avşa Adası

Balayı ve düğün sonrası tatil hazırlıklarından önce Bekarlığa veda partileri için tercih edilecek otel, restaurant yada barlar kadar organizasyonda çok önemlidir. Yurt dışında her zaman yapılan bekârlığa veda partisi son yıllarda ülkemizde de çok fazla gerçekleştirilmeye başlamıştır. Bazı gelinler hem kına gecesi hem de bekârlığa veda partisi yapmaktadır. Genellikle düğünden kısa bir süre önce yapılan bekârlığa veda partileri, hem gelin hem de damat için ayrı ayrı organize edilmektedir. Gelin kız arkadaşları ile damatta erkek arkadaşları ile bu partiyi gerçekleştirmektedir. Bekârlığa veda partisi için genellikle organizasyon şirketleri ile beraber planlanmaktadır.

Bekârlığa Veda Partisi Mekanları ve Otelleri Avşa Adası

  • Tanz Beach Restaurant
  • Gıybet Beach
  • Club Arena
  • Club Liatris
  • Tanz Disco
  • Bahar Aqua Resort

Damatlar İçin Bekârlığa Veda Partisi

Damat adayları içinde düğün öncesinde yapılacak olan bekârlığa veda partisi birçok farklı içeriğe sahip olmaktadır.  Farklı temalara ve çalışmalara yer verilerek hazırlanmaktadır. Damat içinde yapılacak veda partisi, gene damadın istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mekânda yapılacak olan eğlence içeriklerinin detayları,  müzik, havai fişek gösterileri, dans ekibi ve süslemelere kadar tüm ayrıntılar belirlenir. Gerçekleştirilecek olan bekârlığa veda partisi için unsurlar belirlendikten sonra tüm içerik gerçekleştirilir.

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu