Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Bekârlığa Veda Partisi Mekanları Avşa Adası

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Balayı ve düğün sonrası tatil hazırlıklarından önce Bekarlığa veda partileri için tercih edilecek otel, restaurant yada barlar kadar organizasyonda çok önemlidir. Yurt dışında her zaman yapılan bekârlığa veda partisi son yıllarda ülkemizde de çok fazla gerçekleştirilmeye başlamıştır. Bazı gelinler hem kına gecesi hem de bekârlığa veda partisi yapmaktadır. Genellikle düğünden kısa bir süre önce yapılan bekârlığa veda partileri, hem gelin hem de damat için ayrı ayrı organize edilmektedir. Gelin kız arkadaşları ile damatta erkek arkadaşları ile bu partiyi gerçekleştirmektedir. Bekârlığa veda partisi için genellikle organizasyon şirketleri ile beraber planlanmaktadır.

Bekârlığa Veda Partisi Mekanları ve Otelleri Avşa Adası

  • Tanz Beach Restaurant
  • Gıybet Beach
  • Club Arena
  • Club Liatris
  • Tanz Disco
  • Bahar Aqua Resort

Damatlar İçin Bekârlığa Veda Partisi

Damat adayları içinde düğün öncesinde yapılacak olan bekârlığa veda partisi birçok farklı içeriğe sahip olmaktadır.  Farklı temalara ve çalışmalara yer verilerek hazırlanmaktadır. Damat içinde yapılacak veda partisi, gene damadın istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Mekânda yapılacak olan eğlence içeriklerinin detayları,  müzik, havai fişek gösterileri, dans ekibi ve süslemelere kadar tüm ayrıntılar belirlenir. Gerçekleştirilecek olan bekârlığa veda partisi için unsurlar belirlendikten sonra tüm içerik gerçekleştirilir.

9 Ağustos 2022 1290
YORUMLAR
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.