Önerilen Avşa SitesiAvşa Adası Otelleri

EGE MOTEL AVŞA ADASI

0534 709 37 57

Avşa Adası merkezde denize sıfır konumda hizmet veren Ege MotelAvşa Adası’nda apart otel konseptinde olup temizliği ve konforu ile bu yazda Avşa Adası tatilinizde apart seçiminde tercihiniz olmaya hazırdır.

Ege Motel Oda Özellikleri

Ege Motel‘in odalarında standart olarak klima, TV, sıcak su, saç kurutma makinesi ve balkonlarında masa sandalyeleri, kablosuz interneti mevcuttur.

Ege Motel Konumu

Denize sıfır konumda olan Ege Motel, Avşa Adası iskelesine ve koylara giden minibüslere 3 dk yürüme mesafesinde, barlar sokağındadır. Discolar mevkiine 5 dk. yürüyüş mesafesindedir.

Ege Motel Fiyatları

Ege Motel uygun fiyatları ve önce temizlik prensibi ile Avşa Adası’nda aradığınız temiz pansiyon hizmetini alabileceğiniz tesisler arasındadır.

Misafir Puanı
[ 1 / 5]

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu