Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Altınkum Plajı

Avşa Adası Altınkum Plajı Yiğitler Köyü plajından sonra başlayan ilk koydur. Deniz kumu suyun içinde altın gibi parladığı için Altınkum adını almıştır.

Kumsaldaki kumu  yumuşak kumdur. Çocuklu aileler için denizi derin olmadığı için idealdir. Yosun yok denecek kadar azdır.

Avşa Adası Altınkum Plajı

Bölgedeki Ücretli ve Ücretsiz “Beach”ler

Plajda ücretsiz olarak denize girebileceğiniz alanlar yer almak ile birlikte 4 farklı işletme beach hizmeti vermektedir. Avşa Adası Altınkum Plajı‘ndaki ücretli tesisler; Safir Beach, Altınkum Beach, Gold Beach ve Kartal Yuvası’dır. Ayrıca plaj ile özdeşmiş Şahintepesi’de bu bölgede hizmet veren restauranttır.

Bölgede deniz sezonu mayıs ayı başında hıdrellez ile birlikte açılmaktadır.

Avşa Adası Altınkum Plajına Ulaşım

Plaja ulaşım merkezden kalkan minibüsler ile sağlanmaktadır. Aracınız ile merkezdeki üzüm heykelinden yol tabelalarını takip ederek 5 dakika gibi kısa sürede Altınkuma ulaşabilirsiniz.

Plaj ile ilgili yorum ve görüşlerinizi diğer misafirlerimizi daha fazla bilgilenmeleri için mutlaka belirtiniz.

Avşa Adası, Marmara, Balıkesir

Onur Kutlu

Anadolu Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden yüksek lisans derecesiyle mezun oldum, ardından eğitimimi tamamlamak amacıyla dijital pazarlama konusunda çeşitli sertifika programlarına katıldım. Şimdi turizm sektörüne yönelik yazılar kaleme alıyorum. Bu süreçte sahip olduğum bilgi ve deneyimle sektörde önemli bir etki yaratmaya devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu