Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Gezilecek Yerler (Koylar ve Plajlar)

Avşa Adası Gezilecek Yerler Merkez

Avşa Adası gezilecek yerler Yiğitler Köyü, Altınkum plajı, Çınar Koyu, Kumtur Plajı, Manastır Plajı, Mavi koy, Özkan Sitesi, Çiftlik Mevkii başta olmak üzere Avşa Adası‘ndaki şarap fabrikalarıdır.

YİĞİTLER KÖYÜ-AVŞA

YİĞİTLER KÖYÜ-AVŞA

ALTINKUM KOYU

ALTINKUM KOYU

KARADUT KOYU

KARADUT KOYU

TAVŞANLI KOYU

TAVŞANLI KOYUAvşa Adası’nda Gezilecek Yerler

  • Çınar Koyu, Mavi koy, Kumburnu, Değirmen ve Yiğitler Köyü’ndeki Altınkum Plajı gezilmesi ve görülmesi gereken ilk yerlerden birisidir. Çınarkoyu Güney Köşesi’nde bulunan Ayanyapolis beachte bir gün geçirmeniz tatilinizde unutamayacağınız bir gün olacaktır.
  • Ada çevresini gezmek istediğinizde plajlara ait minübüsü kullanarak ada turu yapabilirsiniz
  • Manastır Mevkii’nde manastır ve şapel kalıntılarını mutlaka görmeniz gerekir
  • Eğer dalmayı seviyorsanız Manastır Mevkii’nde denizin dört metre derinliğinde Bizans ve Rumlardan kalma kalıntıları da görmek isteyebilirsiniz.
  • Avşa Adası’nda Değirmen Koyu’na uğrayıp güneşin batışını oradan izlemelisiniz.
  • Yine Yiğitler Köyü yolundaki Büyülübağ ve Yiğitler Köyü içindeki Bortaçina şarap fabrikalarını gezip adanın meşhur ada karası şarabını tadabilirsiniz.
  • Avşa sahilindeki dükkanlarda da adanın zeytinlerinden yapılan naturel sızma zeytinyağlarından da şehrinizdeki sevdiklerinize hediye götürebilirsiniz.ÇINARALTI PARKI AVŞA

ÇINARALTI PARKI AVŞA

Sıcak ve Samimi Bir Yer AVŞA!

Avşa Adası’nda tatilinizi geçirdiğinizde hem adanın güzelliklerine hayran kalacaksınız hem de ekonomik bir tatil geçirmiş olacaksınız. İnsanlarının sıcakkanlılığı ve yemeklerinin lezzeti Avşa Adası’na gidenleri hayran bırakmaktadır. Konaklama seçenekleri açısından oldukça zengin olan Avşa Adası ister butik otel sevin ister apart otel isterseniz de pansiyon herkesin zevkine ve bütçesine göre konaklama imkânları olan harika bir tatil yeridir. Tatil yapmak isteyen kalabalık aileler için günübirlik ev kiralamakta mümkündür ada da.

Avşa Adası‘na tatil için gittiğinizde sadece otelde kalıp denize girmek için değil tertemiz kumlarında denize girip geceleri disco ve barlarda gönlünüzce eğlenebileceğiniz yerdir.

AFISSIA GARDEN HOTEL

AFISSIA GARDEN HOTEL

Avşa’da Gezilecek Yerler Listenize Eğlence Mekanlarını da Mutlaka Ekleyin!

Avşa‘ya geldiğinizde mutlaka gidip eğlenmeniz gereken Avşa Adası’ndaki mekanları sıralayacak olursak; Tanz Disco, Clup Liatris, Arena Disco ve sahildeki barlar sokağındaki canlı müzik yapan mekanlardır. Ayrıca akşamları sahilde kumsalda kurulan rakı balık masalarında alaturka canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyip eğlenebilirsiniz.

Kendi evinizin rahatını muhteşem doğa eşliğinde doyasıya yaşamak istiyorsanız tatil planınıza Avşa Adası’nı eklemelisiniz.

Sizde Eğer daha önce Avşa’yı ziyaret ettiyseniz yada ada halkından biri iseniz tatil anılarınızı ve gezilecek yerleri yorum olarak ziyaretçilerimiz ile paylaşmanızı rica ediyoruz.2 Nisan 2021 9614
YORUMLAR
Avatar
Serdar 24 Ocak 2017

Ben 3 senedir üst üste gidiyorum avsaya gayet memnunum ve 2 senedir bahar motel de kalıyorum kesinlikle tavsiye ederim eğlence desen eğlence kafa dinleme desen kafa dinleme bana göre çok iyi bir tatil beldesi.

Cevapla
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.