Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri, Apartları ve Pansiyonları Avsaisland.com'da!

Avşa Adası Otel Yorumları

Misafir Puanı
[ 0 / 0]

Avşa Adası Otel Yorumları Avşa Adası’nda konaklamak isteyen misafirlere tavsiyelerde bulunmak adına Avşa Adası otellerinde konaklayan misafirler tarafından yazılan yorumlar rehber niteliğindeki objektif görüşlerdir. Avşa otel tavsiyeleri gerçek misafirlerin yorumları ile Avsaisland.com web sayfamızda yayınlanmaktadır. Avşa adası otel yorumları sayesinde de sizlerde hayalini kurduğunuz eğlenceli, temiz, rahat ve huzurlu tatil hizmetini çok uygun fiyatlara hak ettiğiniz şekilde alacaksınız.

Avşa Adası Otel Yorum Yaz

Sizde sayfamızın altından Avşa Adası’ndaki bir otele yorum yazarak oteli yada pansiyonu puanlayabilir bu yaz AVŞA ADASI için tatile geleceklere rehberlik edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda önerdiğimiz otel yada pansiyonlardan birini seçerek sizlerde gerçek resimler ve bilgilerle Avşa Adası tatilinizde konaklamak istediğiniz tesisi seçebilirsiniz.

9 Ağustos 2022 2008
YORUMLAR
Avatar
Kudret ince 4 Nisan 2019

Avşa adasında her yaz Bahar otele tatile geliyorum havuzu çok güzel zaten adanın tek aqua parklı oteli geçen yıl yenilendi çok daha güzel bir hal aldı fakat yarım pansiyon bu sene de inşallah tam pansiyon olur.. Şimdiden yazın gelmesini iple çekiyorum avşayı çok özledim :))

Cevapla
Onur Kutlu

Avşa Adası Otelleri ve Turizm Tanıtım Gönüllüsü olarak Avşa için tanıtıyor Avşa turizmini yaşatmak için çalışıyorum. Bizi takipte kalın.